AOL Portal
Grupi:G     me 05 Sht 2016
ORA:20:45 Shqiperi - Maqedoni


Fitorja s’ėshtė gjithēka, por dėshira pėr tė fituar po. (Vince Lombardi)

SOT, e Diele, 28 Gusht 2016
Parashikimi i motit
Sot nė Tetove
KthjellėtKthjellėt
Ultė:13°C | Lartė:28 °C

Na Pelqeni :)!
Lajme dhe informacion
Kolonjė, zbulohet implikimi i inspektorit tė policisė nė kultivimin e drogės (Aktualitet)
Njė punonjės i Policisė nė Kolonjė ėshtė shpallur nė kėrkim, pasi akuzohet pėr shpėrdorim detyre dhe kultivim tė bimėve narkotike. Shėrbimi pėr Ēėshtjet e Brendshme
Kultivonin marjuanė, arrestohen dy shqiptarė nė veriperėndim tė Italise (Kronike)
Rreth 200 rrėnjė marijuhanė, disa prej tė cilave kishin arritur nė 2 metra lartėsi, u zbuluan nga njė helikopter i karabinierėve nė Villanova d’Albenga, nė veri-perėndim t
Kujdes ! Rripat e sigurimit nė makina, tani gjobiten dhe pasagjerėt (Aktualitet)
Tashmë jo vetëm shoferët, por dhe pasagjerët, duke përfshirë dhe ata që ulen në pjesën e mbrapme të automjeteve do të nd&e

Kursi Shqiperi (BSH)
USD / LEK 121.59(-0.11)
EUR / LEK 137.30(-0.05)
GBP / LEK 160.51(-0.51)
CHF / LEK 125.87(-0.39)
Kursi Kosove (BQE)
EURO / USD 1.1290 USD
EURO / GBP 0.85450 GBP
EURO / CHF 7.4893 HRK
EURO / JPY 113.33 JPY
Ndryshimi i fundit: 28.08.2016
PER CFARE PO FLASIM KETO DITE?
1. rio 2016
2. sulmet e 11 shtatorit
3. reforma zgjedhore
4. donald trump
5. brexit
6. dua lipa
7. aksidentet rrugore
8. trazirat nė turqi
9. rezart taci
10. reforma ne drejtesi
Ads
Albania Online Market - Blej, Shes, Ofroj, Kerkoj, Jap me qera ose Marr me qera
Auto
Shitet toka
shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin shtyllas komuna levan fier.ndodhet ne ane te rruges.m...
Auto
Shitet toka zone bregdetare
shitet toka ne dy anet e rruges ne bypass-in e fieritsipėrfaqja tė cilen e kam nė shitje po i par...
Barista dhe kuzhine
Tavolin Karrige me Qera
paisje per evente dasma ditelindjesherbejm eventet e cdo tipi me qera kontakt 0674826504
Shtepi dhe banesa
Shitet toka
shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin shtyllas komuna levan fier.ndodhet ne ane te rruges.m...
Prona te patundeshme
Shitet toka zone bregdetare
sipėrfaqja tė cilen e kam nė shitje po i paraqes me poshte:tokat ndodhet ne fahatin shtyllas ne d...


Zbavitje
Gubyoeste
Gubyoeste
Lance La Hache 2
Lance La Hache 2
Lance La Hache
Lance La Hache
Happy Pill
Happy Pill
Forume dhe diskutime
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Martese apo Bashkejetese........? (46)
Pėrgjigje: Nga: Ina_84 - Tema: A Besoni Ne Zot (15)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Me mire me nje apo me dy kuleta?? (6)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Na tregoni pasionet tuaja (1)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Cili mund te jete fundi i nje shoku/miku? (3)

Albania Online Portal
© Albania Online Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Albania Online? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Albania Online faqe fillestare Video
Kontakto Shto Albania Online favorite Lajme