AOL Portal
Kerko  

Kerkimet e fundit

itali rreshjet 3 muajjt e fundit te2012 grupi eleminatoreve2014 dhe datat top channel me 23 qershor kush mendoni qe do kosov moti ne istog top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do inis gjoni video porno sali berisha Elbasan top channel me 23 qershor kush mendoni qe do Tiran pashaportat shqip Barcelona milan top channel me 23 qershor kush mendoni qe do Tirana tregime erotike Elbasan porno nudo moti ne kosov genta e tregon zogun merita berisha top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do koha sot dhe neser pelqej moti sot 22 shkurt top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do ronela hajati nudo vrasje hajmel TE KA LALI SHPIRT top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne korce horoskopi 2013 top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne mars top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne shkoder moti ne kosove top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne prizren me 2 mars top channel me 23 qershor kush mendoni qe do Per 3 dite moti sod ne kosove kerkoj pune top channel me 23 qershor kush mendoni qe do aksidenti lezhe vdes femija shkendije muja video bleona qerreti porno velipoje moti qershor 2013 moti ne prizren horoskopi shqip 2013 top channel me 23 qershor kush mendoni qe do video porno shqiptare porno shqiptare reshjet ne Korce gjate 2009 top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne lepushe tamare shkoder mercedes benz 220 viti 2005 e klas kurva tiranes moti ne koplik moti neser pashaportat shqipetare drejtoria e policise tirane top channel me 23 qershor kush mendoni qe do prej nji shpati parashikimi kohes tiranfacebok top channel me 23 qershor kush mendoni qe do rreshjet 3 muajjt e fundit top channel me 23 qershor kush mendoni qe do videoprishtina porno shqiptare vildane zeneli video porno inis gjoni video parashikimi i motit per 10 dite ne kukes horoskopi shqip 2013shenjatprejdashit deri te peshqi kosova horoskopi shqip 2013 akrepi top channel me 23 qershor kush mendoni qe do pergjigjet e provimit te historise 2012 inis gjoni video intime parashikimi i motit ne koplik kosovarja 2013 top channel me 23 qershor kush mendoni qe do video recepta top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne tirane rita ora porno parashikimi i motit ne tirane top channel me 23 qershor kush mendoni qe do juda makabe gjergj fishta top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do albania elbasan cerrik tirana albania makina per femije top channel me 23 qershor kush mendoni qe do

Te gjitha kerkimet

Doni te pyesni per dicka? Kliko ketu
Gjetem: 0 rezultate video

139 rezultate mbi kerkimin: "parashikimi i motit ne koplik"


video porno e parashikimi i motit ne koplik shkarko porno shqip parashikimi i motit ne koplik video sex shqiptare parashikimi i motit ne koplik skandali porno parashikimi i motit ne koplik nudo

7 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »

Nese po kerkoni per parashikimin e motit Kliko ketu te shihni listen e te gjitha qyteteve

SeksioniTitulli/Permbajtja Rrjeshto sipas: Data

Pep

ARTI DHE KULTURA -
Moti ka si reference koordinatat GPS per cdo lokalitet por merret si pike referimi stacioni kryesore i motit. Psh ne kete rast fshati Goraj Budishte eshte nen komunen Kastrat dhe ka si kryeqender K...
16 Maj 2013

Lajme

AKTUALITET - Moti i keq, policia paralajmėron qytetarėt
Foto IlustrueseTemperaturat e ulėta qė kanė pėrfshirė Evropėn Lindore ditėt e fundit pritet tė godasin edhe vendin tonė. Sipas Shėrbimit Meteorologjik Ushtarak ditėn e nesėrme dhe nė ...
31 Jan 2012

Lajme

AKTUALITET - Moti i keq, MPPT: Ja situata nė rrugėt e vendit
Qyteti i GjirokastrėsTIRANE- Probleme qarkullimi ne shume akse te vendit, per shkak te situates se keqesuar te motit, me reshje bore ose shiu ne zona te ndryshme.  Policia apelon per ...
03 Shk 2012

Lajme

KRONIKE - Situatė e rėnduar nga moti: Ja gjendja e rrugėve
(majtas) Dorėzimi i ndihmave pėr banorėt e fshatit, (djathtas) Ndalesa e parė e helikopterit pėr tė gjetur rrugėn pėr nė fshatin TrebishtUPDATE- Shqipėria ėshtė pėrfshirė nga reshje ...
11 Shk 2012

Lajme

KRONIKE - Situatė kritike, izolim dhe rrugė tė pakalueshme
(majtas) Dorėzimi i ndihmave pėr banorėt e fshatit, (djathtas) Ndalesa e parė e helikopterit pėr tė gjetur rrugėn pėr nė fshatin TrebishtUPDATE- Perkeqesimi i kushteve te motit dhe u...
12 Shk 2012

Pep

LAJME E MEDIA -
Sapo kemi shtuar qytetin e tuzit sipas kerkeses suaj. Per sa i perket grafikes se motit kjo eshte nje pikepamje estetike. Me sherbimin e motit eshte e mundur qe te shikoni motin me detaje sic ka qe...
14 Pri 2013

Pep

ARTI DHE KULTURA - Parashikimi i motit per muajin Qershor
si do te duket koha per muajin qershor
04 Qer 2013

Pep

ARTI DHE KULTURA -
Kliko ketu
08 Qer 2013

Pep

LAJME E MEDIA -
Ju lutemi qe per cdo lokalitet qe deshironi te dini mbi motin konsultoni piken me te afert qe ndodhet tek moti.Ne kete rast Hani i elezit ka Kacanikun piken me te afert dhe Kliko ketu per te pare m...
12 Qer 2013

Lajme

AKTUALITET - Kėtė javė pritet njė nxehtė pėrvėlues. Kujdes fėmijėt dhe tė moshuarit
Gjate kesaj jave pritet te vije nje nxehte pervelues ne pjesen e ballkanit perendimore duke perfshire shqiperine, kosoven, malin e zi dhe maqedonine.Temperaturat priten te arrijne ne 35 grade celci...
17 Qer 2013

Pep

INTERNET -
Mund te konsultoni lokalitetin me te afert sic eshte Rahoveci apo Theranda .Nga rahoveci ne malisheve 10 km distance jane, ndaj nuk ka ndryshime te medha mes tyre per sa i perket parashikimeve te ...
09 Gus 2013

Pep

ARTI DHE KULTURA -
intensiteti i ndricimit eshte Indeksi UV por gjate dimrit nuk matet sepse rrezatimi i diellit eshte i paperfillshme. Sdq ajo cfare te nevojitet ty nuk perfshihet tek parashikimi i motit.
12 Shk 2014

Lajme

SOCIALE - Shiu i verės pėrmbyt Shqipėrinė, probleme nė disa qytete
Gjatë orëve të fundit mbi vendin tonë ka patur reshje të dendura shiu, të cilat kanë shkaktuar probleme në qarkullimin e automjeteve dhe lëvizjen e qyte...
13 Qer 2016

Sot

BLOG - Parashikimi i yjeve pėr 2007 -ėn
Dashi 22 mars-22 prillPër të lindurit në shenjën e Dashit, lëvizja e yjeve do të rezervojë një fillim të mirë të vitit 2007. Falë stacion...
25 Dhj 2006

Sot

AUTO - 4X4 Rally Albania, Janar 2007
4x4 Rally Albania, “Gara e Dimrit”, është një garë e tipit “Cross Country” dhe do të zhvillohet në tre etapa. Etapat do të jene gjithë...
05 Jan 2007

Sot

BLOG - Seksi, ilaēi i ndryshimit te ores
Dite me te shkurtra, me pak drite dhe ligje historike. Dimri po afrohet, pavaresisht se temperaturat e larta nuk e konfirmojne nje gje te tille. Ndryshimi i kohes diellore percakton edhe ndryshimet...
27 Tet 2008

Sot

BLOG - Parashikimi 2010, lufte ne SHBA
Në 2010 turistët as të mos e çojnë nëpër mend të vizitojnë Shtetet e Bashkuara. Profecia e Igor Panarin, një ish-analist i KGB-së paralajm&e...
30 Dhj 2008

Revista

ESKLUZIVE - Parashikimi i yjeve per 2009-n
DashiVjen nga një vit jo shumë brilant, në të cilin mania jote për t‘u dukur është frenuar shpesh, e bllokuar nga transiti i dyshimtë i Jupiterit. Edhe...
01 Jan 2009

Sot

BLOG - Ēmimi i naftės pritet tė arrijė nivelin e viteve 1950
Bota noton mbi naftë dhe çmimi mund të kthehet në nivelin e vitit 1950 kur ishte vetëm 20 dollarë", theksohet në raportin e ekspertëve. Një vizion ky,...
06 Kor 2009

Revista

ESKLUZIVE - Weather Channel njeh Kosoven e Pavarur
Pas shpalljes se pavaresise me ne fund edhe Kosova eshte republike. Rruga drejt njohjes perfundimtare te ketij shteti shqiptare duket paksa i veshtire por jo i pamundur per te pasur te gjitha te dr...
13 Kor 2009

7 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »