AOL Portal
Kerko  

Kerkimet e fundit

top channel me 23 qershor kush mendoni qe do rreshjet 3 muajjt e fundit te2012 kerkoj pune top channel me 23 qershor kush mendoni qe do Elbasan top channel me 23 qershor kush mendoni qe do Tiran moti ne lepushe tamare shkoder ronela hajati nudo moti neser moti ne shkoder top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne prizren me 2 mars inis gjoni video intime tirana albania moti ne prizren itali top channel me 23 qershor kush mendoni qe do pashaportat shqip top channel me 23 qershor kush mendoni qe do inis gjoni video porno top channel me 23 qershor kush mendoni qe do Per 3 dite tregime erotike moti ne kosov mercedes benz 220 viti 2005 e klas genta e tregon zogun top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do TE KA LALI SHPIRT top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne istog Elbasan porno nudo vrasje hajmel top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do albania elbasan cerrik rreshjet 3 muajjt e fundit top channel me 23 qershor kush mendoni qe do pashaportat shqipetare drejtoria e policise tirane pergjigjet e provimit te historise 2012 moti sod ne kosove merita berisha reshjet ne Korce gjate 2009 porno shqiptare prej nji shpati top channel me 23 qershor kush mendoni qe do bleona qerreti porno parashikimi kohes tiranfacebok makina per femije top channel me 23 qershor kush mendoni qe do Barcelona milan horoskopi shqip 2013shenjatprejdashit deri te peshqi rita ora porno kosova juda makabe gjergj fishta moti ne mars horoskopi shqip 2013 akrepi top channel me 23 qershor kush mendoni qe do Tirana vildane zeneli video porno video recepta kurva tiranes top channel me 23 qershor kush mendoni qe do inis gjoni video top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do kosovarja 2013 top channel me 23 qershor kush mendoni qe do velipoje moti qershor 2013 parashikimi i motit ne koplik horoskopi 2013 shkendije muja video aksidenti lezhe vdes femija top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne korce top channel me 23 qershor kush mendoni qe do videoprishtina porno shqiptare top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do sali berisha kosov parashikimi i motit per 10 dite ne kukes top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do parashikimi i motit ne tirane horoskopi shqip 2013 top channel me 23 qershor kush mendoni qe do video porno shqiptare moti ne tirane pelqej moti sot 22 shkurt koha sot dhe neser grupi eleminatoreve2014 dhe datat moti ne koplik top channel me 23 qershor kush mendoni qe do moti ne kosove top channel me 23 qershor kush mendoni qe do top channel me 23 qershor kush mendoni qe do

Te gjitha kerkimet

Doni te pyesni per dicka? Kliko ketu
Gjetem: 0 rezultate video

638 rezultate mbi kerkimin: "vildane zeneli video porno"


video porno e vildane zeneli video porno shkarko porno shqip vildane zeneli video porno video sex shqiptare vildane zeneli video porno skandali porno vildane zeneli video porno nudo

32 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »

SeksioniTitulli/Permbajtja Rrjeshto sipas: Data

Sot

VIP SHQIP - Shqiptarja mė e nxehtė nė botė, Vildane Zeneli, josh pėrsėri
Modelja superseksi shqiptare, Vildane Zeneli, ka sjellė kėto ditė njė foto tė nxehtė, ku duket “topless”, por mundohet qė tė mbulojė diēka me dorė. Kohė mė parė, Vildane Zeneli k...
05 Maj 2013

Sot

BLOG - Breanne, porno-aktorja me identitet Shqiptare
Duke kerkuar ne internet rastesisht kemi kapur nje interviste  te aktoreje qe te gjitha kerkimet qe kemi bere na kane nxjerre qe kjo vajze identifikohet si pornostare me identitet shqiptare. N...
24 Jan 2007

Sot

BLOG - Video-ja e "Petroninit" nga vjen?
Ne qershor te vitit 2006 gazeta, tv, ministri e drejtori u vune ne ndjekje te nje skandali i cili perfshiu vendin ne nje skandal te papare ndonjehere. Ne ate kohe gazeta "Panorama" shkruante:...
01 Shk 2007

Revista

ESKLUZIVE - Video-ja e "Petroninit" nga vjen?
Ne qershor te vitit 2006 gazeta, tv, ministri e drejtori u vune ne ndjekje te nje skandali i cili perfshiu vendin ne nje skandal te papare ndonjehere. Ne ate kohe gazeta "Panorama" shkruante:...
01 Maj 2007

Revista

ESKLUZIVE - Breanne, porno-aktorja me identitet Shqiptare
Duke kerkuar ne internet rastesisht kemi kapur nje interviste  te aktoreje qe te gjitha kerkimet qe kemi bere na kane nxjerre qe kjo vajze identifikohet si pornostare me identitet shqiptare. N...
01 Maj 2007

Sot

VIP SHQIP - 10 Spotet me te kqija Shqiptare
 Adrian Gaxha - BrilanteE vetmja “Brilante” ne kete kenge eshte Adrian Gaxha,sepse ne ekran ai del 99% te kohes edhe pse kenga i kushtohet ASAJ BRILANTES.Adriani kercen,Adriani nde...
25 Maj 2007

Sot

BLOG - Eskluzive. Njė video Porno tė bėn tė famshėm
Mund ta quajme si merite e botes se teknologjise dhe internetit qe shume persona ne bote jane bere te famshem vetem se kane shfrytezuar keto mundesi. Per fat te keq ne shqiperi akoma vazhdon te quh...
20 Kor 2007

Revista

ESKLUZIVE - Eskluzive. Njė video Porno tė bėn tė famshėm
Mund ta quajme si merite e botes se teknologjise dhe internetit qe shume persona ne bote jane bere te famshem vetem se kane shfrytezuar keto mundesi. Per fat te keq ne shqiperi akoma vazhdon te quh...
29 Kor 2007

Sot

BLOG - Bleona Qerreti, Video Skandali
Kengetarja shqiptare me fame Bleona Qerreti eshte perfshire ne nje video skandal qe tashme ka perfunduar ne internet. Video- ja prej 1 minuti e paraqet ate duke vizituar nje kopsht zoologjik ku esh...
02 Gus 2007

Sot

VIP SHQIP - Vildane Zeneli, shqiptarja qė refuzoi Playboy
Datëlindja: 8 Tetor 1985Vendlindja: PrishtinëVendbanimi: AmerikëGjatësia: 1.77 cmPesha: 52 kilogramëStudimet: HUNTER COLLEGE (Nju Jork) dhe NEW YORK UNIVERSITYMotoja: T&eum...
06 Shk 2008

Revista

ESKLUZIVE - Pėrbindėshi i Austrisė
AUSTRI- Burgim të përjetshëm do të vuajë austriaku Josef Fritzl, i cili sot u shpall fajtor nga Gjykata e Sankt-Polten për vrasje dhe për incest me vajzën e ...
19 Mar 2009

Sot

BLOG - Ne cilin shtet behet me se miri seks?
Rhian Sanville ka bërë ca studime për seksin nëpër vende të ndryshme. Nga një studim i fundit thuhet se Suedia është vendi i cili ka më së shu...
16 Mar 2010

Sot

SHOWBIZ - Itali, e-maili anonim publikoi videon seksi. Belen Rodriguez: Ndjehem e perdhunuar
belen rodriguez Videoja seksi-hot e Belen Rodrigues ka marrė dhen ndėrsa mediat nė Itali tregojnė pėr njė publikim tė qėllimshėm.Siē njoftohet disa nga mediat kryesore italiane, ato prezente on...
17 Tet 2011

Sot

VIP SHQIP - Vildane Zeneli: Unė e dua prapanicėn time tė madhe
Ka qenë ky statusi i modeles shqiptare, e cila gjithnjë e më shumë po përjeton nj&eum...
17 Dhj 2011

Sot

TELEVIZION - Francė, Canal +, video porno nė vend tė emisionit
FRANCE - Televizioni francez Canal + transmetoi gabimisht, pėr disa sekonda, njė video pornografike nė vend tė njė emisioni kulturor. Kanė qenė teleshikuesit ata qė janė ankuar nė forumin e “...
18 Pri 2012

Sot

VIP SHQIP - Flori Mumajesi lanēon "Marinėn" me njė videoklip HOTTT! (video)
Po bėn buje klipi i ri i Flori Mumajesit i kėngės me titull "Marina". Aty paraqiten dy femra nė sjellje shumė provokuese tė cilat kėrcejnė mbi njė motor dhe luajnė me fruta me njėra tjetrėn. Shumė ...
26 Pri 2012

Lajme

AKTUALITET - Burri presion gruas: Prostituo ndryshe do publikoj videot tona porno
GJIROKASTER – Një shtetase nga Gjirokastra është detyruar të denoncojë në polici bashkëshortin e saj, pasi nën kërcënimin e disa videove porn...
23 Gus 2012

Sot

VIP SHQIP - Modelja shqiptare thyen tabutė, pozon nudo (FOTO)
Vildane Zeneli ka thyer të gjitha tabutë, teksa është shfaqur komplet nudo. Ajo ka pozuar nudo për fotografin Raphael Mazzucco për librin e tij fotografik “CULO...
14 Sht 2012

Revista

DIZINFORMACION - Lajmi i ditės:"Vildane Zeneli dėshiron tė bėhet kėngėtare"
Shume nga ju mund te kene thene tani "epo kujt i plasi". Por te tilla lajme konsumojme cdo dite. Sot, per shembull, shume gazeta nuk kane nguruar te nxjerrin lajmin se modelja shqiptare Vildane Zen...
31 Tet 2012

Sot

TEKNOLOGJI - Arrestohet bosi i YouPorn pėr evazion fiskal
BRUKSEL - “Mbreti i siteve me pullë të kuqe”, kështu siç njihet 34-vjeçari Fabian Thylmann, pronari i të gjitha faqeve erotike më të klikuara...
10 Dhj 2012

32 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »