AOL Portal
Market
 
Market->Kafshe dhe aksesore->Te tjera kafshe->Mat (Burrel)->dhi [ Kėrko ]

dhi

Publikuar me: Enjte, 06 Tetor 2016 18:51

zoom Cmimi: 150000 leke

Shiten 145 krer dhi te reja vendi ne Macukull te rrethin Mat.shiten per arsye familjarePublikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: +355682741278
Lexuar 1070 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 21 - Mesatarja: 4.62

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 28 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 28 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0