AOL Portal
Market
 
Market->Kohe e lire->Artiste dhe muzikante->Gramsh->Arte Pamore, skulptura ne gur dhe ne mermer [ Kėrko ]

Arte Pamore, skulptura ne gur dhe ne mermer

Publikuar me: Diele, 05 Shkurt 2017 22:45

zoom Cmimi: 1,000.00 € 25,000.00 €

Pershendetje,
une jam Vullnet Hoxha dhe jam nje Skuptor me profesion. Dhe jam i interesuar te shes disa skulptura rreth (40) te tilla. Ato jane tr realizuar ne mermer, ne gur lumi dhe gur perroi. Tek skeda juaj une kam vendosur ēmimin minimal dhe maximal. Pres me kenaqesi pergjigjen tuaj.
Ju uroj gjithe te mirat
Vullnet Hoxha.Publikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 00355684448493
Lexuar 749 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 21 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 30 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 30 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0