AOL Portal
Market
 
Market->Auto dhe Moto->Auto->Fier->Shitet Toka ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit [ Kėrko ]

Shitet Toka ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit

Publikuar me: Diele, 02 Tetor 2016 21:42

zoom Cmimi: 25 euro

Sipėrfaqja tė cilen e kam nė shitje po i paraqes me poshte:
Tokat ndodhet ne fshatin Shtyllas ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit me sipėrfaqe 2000 m2 dhe 2535m2 Cmimi 25 Euro m2 i diskutueshem.
Janė me ēertifikata pronėsie tė rregullta.
Nėse jeni tė interesuar kontaktoni: agustinmiraka@hotmail.com Cel 0682666140Publikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 00355682666140
Lexuar 896 here
Raporto kete publikim

Foto te tjera

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 9 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 29 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 29 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0