AOL Portal
Market
 
Market->Shtepi dhe Prona->Prona te patundeshme->Tirane (Tirana)->shes apartament [ Kėrko ]

shes apartament

Publikuar me: Shtunė, 15 Tetor 2016 08:50

zoom Cmimi: 230000 $

shitet apartament ne rrugen Rreshit Collaku prane taivanit.pallati i ri me ashensor quhet pallati Bora.apartamenti ne katin e 5 me tre dhoma gjumi nje dhome ndejtje ,nje kuzhine dy koridore dy banjo dy ballkone me sip 130m2 me kuzhine gatimiPublikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 0692789553
Lexuar 1073 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 29 - Mesatarja: 4.28

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 27 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 27 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0