AOL Portal
Market
 
Market->Shtepi dhe Prona->Prona te patundeshme->Tirane (Tirana)->JEPET ME QERA [ Kėrko ]

JEPET ME QERA

Publikuar me: Enjte, 16 Nėntor 2017 16:19

zoom Cmimi: 35000 LEK

JEPET ME QERA NJE DYQAN NE ZONEN E UNAZES SE RE,KOMPLEKSI ALES, PERBALL KARBURANT KASTRATIT , 39 M2 ME NJE BANJO.Publikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 0697624316
Lexuar 57 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 0 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 28 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 28 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0