AOL Portal
Market
 
Market->Oferta Pune->Pune krahu dhe puntore->Berat->Kamarier [ Kėrko ]

Kamarier

Publikuar me: Diele, 25 Dhjetor 2016 16:26

zoom Cmimi: 200 Euro

Kerkoj te punsohem si kamarier Bari ne zonen e tiranes orari te jete i ores 07:15:00 jam person i rregullt familiar dhe zbatoj ne perpikmeri detyrat qe me caktohen.Kam eksperince te mjaftueshme per te zoteruare kete profesion. Per me shum informacion mund te me kontaktoni ne nr tel. 0686874628 ose ne adresen e ymailit. Mondpasha@yahoo.com. OSE ne adresen e fb Mondi Pasha. Ju faleminderit :Mondi PashaPublikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 0686874628
Lexuar 860 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 13 - Mesatarja: 5

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 26 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 26 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0