AOL Portal
Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video | te gjitha sherbimet...
  Sport  

Gr./Faza 3/4

Brazil [0]
Holandė [3]

Gr./Faza Finale

Gjermani [1]
Argjentine [0]


>> Albania Online Sport->Kampionati Anglez Premier League

NDESHJET E PREMIER LEAGUE

NDESHJET E LUAJTURANDESHJET QE DO TE LUHEN
Sat 16/08/14 Manchester United 13 : 45 Swansea City
Sat 16/08/14 West Ham United 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sat 16/08/14 West Bromwich … 16 : 00 Sunderland
Sat 16/08/14 Queens Park Ra… 16 : 00 Hull City
Sat 16/08/14 Leicester City 16 : 00 Everton
Sat 16/08/14 Stoke City 16 : 00 Aston Villa
Sat 16/08/14 Arsenal 18 : 30 Crystal Palace
Sun 17/08/14 Liverpool 14 : 30 Southampton
Sun 17/08/14 Newcastle United 17 : 00 Manchester City
Mon 18/08/14 Burnley 21 : 00 Chelsea
Sat 23/08/14 Aston Villa 13 : 45 Newcastle United
Sat 23/08/14 Swansea City 16 : 00 Burnley
Sat 23/08/14 Southampton 16 : 00 West Bromwich …
Sat 23/08/14 Chelsea 16 : 00 Leicester City
Sat 23/08/14 Crystal Palace 16 : 00 West Ham United
Sat 23/08/14 Everton 18 : 30 Arsenal
Sun 24/08/14 Tottenham Hotspur 14 : 30 Queens Park Ra…
Sun 24/08/14 Hull City 14 : 30 Stoke City
Sun 24/08/14 Sunderland 17 : 00 Manchester United
Mon 25/08/14 Manchester City 21 : 00 Liverpool

NDESHJET E CHAMPIONSHIP

NDESHJET E LUAJTURANDESHJET QE DO TE LUHEN
Fri 08/08/14 Blackburn Rovers 20 : 45 Cardiff City
Sat 09/08/14 Millwall 16 : 00 Leeds United
Sat 09/08/14 Nottingham Forest 16 : 00 Blackpool
Sat 09/08/14 Wigan Athletic 16 : 00 Reading
Sat 09/08/14 Middlesbrough 16 : 00 Birmingham City
Sat 09/08/14 Watford 16 : 00 Bolton Wanderers
Sat 09/08/14 Brighton & Hov… 16 : 00 Sheffield Wedn…
Sat 09/08/14 Huddersfield Town 16 : 00 AFC Bournemouth
Sat 09/08/14 Brentford 16 : 00 Charlton Athletic
Sat 09/08/14 Derby County 16 : 00 Rotherham United
Sat 09/08/14 Ipswich Town 18 : 15 Fulham
Sun 10/08/14 Wolverhampton … 17 : 00 Norwich City
KLASIFIKIMI I PREMIER LEAGUE
# Skuadra MP W D L F A D P
1 Arsenal 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Aston Villa 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Burnley 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Chelsea 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Crystal Palace 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Everton 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Hull City 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Leicester City 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Liverpool 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Manchester City 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Manchester United 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Newcastle United 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Queens Park Ra… 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Southampton 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Stoke City 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Sunderland 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Swansea City 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Tottenham Hotspur 0 0 0 0 0 0 +0 0
19 West Bromwich … 0 0 0 0 0 0 +0 0
20 West Ham United 0 0 0 0 0 0 +0 0

KLASIFIKIMI I CHAMPIONSHIP
# Skuadra MP W D L F A D P
1 AFC Bournemouth 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Birmingham City 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Blackburn Rovers 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Blackpool 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Bolton Wanderers 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Brentford 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Brighton & Hov… 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Cardiff City 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Charlton Athletic 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Derby County 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Fulham 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Huddersfield Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Ipswich Town 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Leeds United 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Middlesbrough 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Millwall 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Norwich City 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Nottingham Forest 0 0 0 0 0 0 +0 0
19 Reading 0 0 0 0 0 0 +0 0
20 Rotherham United 0 0 0 0 0 0 +0 0
21 Sheffield Wedn… 0 0 0 0 0 0 +0 0
22 Watford 0 0 0 0 0 0 +0 0
23 Wigan Athletic 0 0 0 0 0 0 +0 0
24 Wolverhampton … 0 0 0 0 0 0 +0 0

Lajme te tjera nga Sporti
Kukėsi godet nė merkato, nėnshkruan me Hair Zeqirin
Hair Zeqiri, bën lëvizjen e bujshme të merkatos në Superiore, braktis Flamurtarin për të nënshkruar me nënkampionët e Kukësit. Një transf...

Argjentinė, ndahet nga jeta presidenti i AFA, Julio Grondona
Futbolli argjentinas dhe ai botëror në zi. Julio Grondona, Presidenti i Federatës Argjentinase të Futbollit u nda nga jeta në moshën 82 vjeçare si pasojë e...

Nė Angli janė tė sigurt, Vidal ėshtė i Man. United
Në Angli nuk kanë më asnjë dyshim Arturo Vidal është një futbollist i Manchester United. Në vendin sakson shkojnë edhe më tej kur bëjnë t...

Tevez, paguan gjobėn dhe liron babain
Pas frikës dhe makthit, erdhi dhe lirimi. Babai adoptues i Carlos Tevez, i cili ishte rrëmbyer mëngjesin e së Martës në Argjentinë, u lirua. Gustavo Galasso avoka...

 

Albania Online Portal
© Albania Online Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Albania Online? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Albania Online faqe fillestare Video
Kontakto Shto Albania Online favorite Lajme