Jump to content


Sport


Subforums

Futboll


  1. Zona e tifozeve

Cdo gje mbi sportin me te dashur ne bote, futbolli

  • 48 topics
  • 361 replies
Laçi, Arbitri dhe Armand Duka - last post by Agron Nikaj

Kampionatet

Kampionati shqiptar, Serie A, Primera Division, Premier Leauge, Bundesleauge etj etj

  • 11 topics
  • 87 replies
Milani Felliq Lamtumiren e... - last post by Simba

Sporte te tjera

Formula 1, NBA e shume sporte te tjera...

  • 2 topics
  • 8 replies
F 1 - last post by zio