Jump to content


Photo

Na tregoni pasionet tuaja


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Agron Nikaj

Agron Nikaj

    Webmaster

  • Administrators
  • 1,402 posts

Posted 29 April 2014 - 07:12 PM

Na tregoni se cilat jane pasionet tuaja aktuale dhe sa i ndiqni ato?


Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#2 breshka

breshka

    Anetare VIP

  • Administrators
  • 923 posts
  • Verifikuar:Po!

Posted 29 April 2014 - 07:20 PM

Tashi qe jam kthyer ne Shqiperi pasionet nuk ke kohe ti mendosh... Po te them te drejten asnjehere nuk kam pas naj pasion te vecante qe te beje cdo gje per te pervec Breshkave behet fjale qe nuk e di a ti quaj pasion...
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users