Jump to content


Photo

Urime per Ditelindje


 • Please log in to reply
78 replies to this topic

#1 GenTo

GenTo

  Signor Palloshi

 • Administrators
 • 590 posts
 • Locationsomewhere...

Posted 17 November 2005 - 01:17 PM

Sipas te dhenave ne database te portalit sot ka ditelindjen belle48567. ..... urime e u befsh 100 vjece wink.gif
Posted ImageLiFe iS JuSt OnE .... So LiVe It Posted Image

--------------------------------------------->MoS kLiKo<---------------------------------------


Behuni edhe ju anetare te VeRiU PorTaL

#2 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 17 November 2005 - 04:08 PM

kush asht kjo more se nuk japaskam pa naj here emrin ktej parna...megjithate u befsh 118n moj vajze.... tongue.gif tongue.gif

#3 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 05 December 2005 - 01:10 PM

sot ka ditelindjen talexhiu me sa shoh (nese eshte e vertete).Urime e u befsh 100 vje? ...

#4 Dorian Metaraku

Dorian Metaraku

  SuperVizor

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 415 posts
 • Locationdmetaraku@hotmail.com

Posted 05 December 2005 - 03:49 PM

QUOTE (breshka @ Dec 5 2005, 12:10 PM)
sot ka ditelindjen talexhiu me sa shoh (nese eshte e vertete).Urime e u befsh 100 vje? ...

urime talexhiu e u bofsh 100 vjec
Posted Image

...gjeja me e keqe ne jete eshte qe te mos tentosh, e te jetosh me mendimin se mund t'ia kishe dale mbane...

#5 BeniT

BeniT

  Syri Magjik

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 282 posts
 • Locationbeni_79_tale@hotmail.com

Posted 05 December 2005 - 06:26 PM

urime patriot (talexhiu) dhe 1000 dite te tjera si kjo te uroj cdo te mire ne jete.
O Zot Bekoje Shqiperine Dhe Pjeset E Ndara Te Saj !
Beko Te Gjithe Shqipetaret Pa Dallim Feje Apo Krahine.
Kudo Qe Ndodhen Brenda Dhe Jashte Trojeve.

Qe Te Mbizoteroje Paqja Dhe Harmonia Mes Tyre.

#6 Talexhiu

Talexhiu

  Veriu Team

 • PipPipPipPip
 • 159 posts
 • Locationarmando_bushaj@hotmail.com

Posted 06 December 2005 - 07:21 PM

Grazie per urimet smile.gif

#7 GenTo

GenTo

  Signor Palloshi

 • Administrators
 • 590 posts
 • Locationsomewhere...

Posted 13 December 2005 - 12:07 AM

sot ka ditelindjen

LA BRESHKINAU BAFSH 100 VJECE TUSHEuser posted image


muahhhhhhhmuahhhhhhhmuahhhhhhh alllaalllalllallalla
Urime Urime Urime Urime Urime Urime Urime Urime Urime
Urime Urime Urime Urime Urime Urime Urime
Posted ImageLiFe iS JuSt OnE .... So LiVe It Posted Image

--------------------------------------------->MoS kLiKo<---------------------------------------


Behuni edhe ju anetare te VeRiU PorTaL

#8 BeniT

BeniT

  Syri Magjik

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 282 posts
 • Locationbeni_79_tale@hotmail.com

Posted 13 December 2005 - 11:19 AM

Urime per breshken u befsh 1000 vjece, dhe pac fat dhe suksese ne jete, cdo deshire e jotja tu befte realitet..
dhe ja kalofsh sa me mire ditelindjen ne Shqiperi.
Urime te sinqerta nga Beni, Toronto , Canada
O Zot Bekoje Shqiperine Dhe Pjeset E Ndara Te Saj !
Beko Te Gjithe Shqipetaret Pa Dallim Feje Apo Krahine.
Kudo Qe Ndodhen Brenda Dhe Jashte Trojeve.

Qe Te Mbizoteroje Paqja Dhe Harmonia Mes Tyre.

#9 Agron Nikaj

Agron Nikaj

  Webmaster

 • Administrators
 • 1,402 posts

Posted 13 December 2005 - 07:28 PM

edhe 100 vjece marrsh nji burr te mir biggrin.gif
Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#10 notis

notis

  President

 • Moderators
 • 493 posts
 • Locationnotis_1982@hotmail.com

Posted 13 December 2005 - 09:22 PM

Breshkine u bafsh 100 vjece dhe tu plotesofshin deshirat dhe enderrat tuja smile.gif
____________________________________
Mos harro keto ->[/b][/font][/size][/color] ne menyre qe texti te kete efektin e tij smile.gif
Sikur ne syrin tim, lot te ishe
s'do te qaja kurre,
qe prej meje mos te ikje!
Sikur ne syrin tend, po te isha lot
me thuaj te lutem a do qaje dot?

#11 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 14 December 2005 - 03:31 PM

Faleminderit te gjitheve...
Muahhhhhh tushi ime... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif


#12 Talexhiu

Talexhiu

  Veriu Team

 • PipPipPipPip
 • 159 posts
 • Locationarmando_bushaj@hotmail.com

Posted 14 December 2005 - 09:06 PM

Urime!

Attached Files#13 Eternita

Eternita

  NULL

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 243 posts

Posted 15 December 2005 - 05:09 PM

Dhe 100 vjec ishallah, dhe kalosh jete te lumtur me ate qe te don zemra...

Ps. 1 jave pas meje e paske.
Happily in Love with My Husband...

#14 BeniT

BeniT

  Syri Magjik

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 282 posts
 • Locationbeni_79_tale@hotmail.com

Posted 29 December 2005 - 09:30 PM

urime per GENTIN qe ka sot 99 vjetorin e lindjes kalojne vitet.u bafsh 100(0) vjec
O Zot Bekoje Shqiperine Dhe Pjeset E Ndara Te Saj !
Beko Te Gjithe Shqipetaret Pa Dallim Feje Apo Krahine.
Kudo Qe Ndodhen Brenda Dhe Jashte Trojeve.

Qe Te Mbizoteroje Paqja Dhe Harmonia Mes Tyre.

#15 Agron Nikaj

Agron Nikaj

  Webmaster

 • Administrators
 • 1,402 posts

Posted 30 December 2005 - 10:32 AM

lol
urime gjento
Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#16 GenTo

GenTo

  Signor Palloshi

 • Administrators
 • 590 posts
 • Locationsomewhere...

Posted 30 December 2005 - 05:48 PM

grazie GJONO smile.gif
Posted ImageLiFe iS JuSt OnE .... So LiVe It Posted Image

--------------------------------------------->MoS kLiKo<---------------------------------------


Behuni edhe ju anetare te VeRiU PorTaL

#17 Talexhiu

Talexhiu

  Veriu Team

 • PipPipPipPip
 • 159 posts
 • Locationarmando_bushaj@hotmail.com

Posted 30 December 2005 - 06:32 PM

Urime Gento biggrin.gif

#18 InviSibile

InviSibile

  NULL

 • Members
 • Pip
 • 9 posts

Posted 02 January 2006 - 03:14 PM

Urimet ma te mira per ty kertoll.......!!

#19 BeniT

BeniT

  Syri Magjik

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 282 posts
 • Locationbeni_79_tale@hotmail.com

Posted 01 February 2006 - 12:37 PM

Urime per TONY qe ka sot 26 vjetorin e lindjes. u bafsh edhe 260 te tjera.
HAPPY BIRTHDAY
O Zot Bekoje Shqiperine Dhe Pjeset E Ndara Te Saj !
Beko Te Gjithe Shqipetaret Pa Dallim Feje Apo Krahine.
Kudo Qe Ndodhen Brenda Dhe Jashte Trojeve.

Qe Te Mbizoteroje Paqja Dhe Harmonia Mes Tyre.

#20 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 01 February 2006 - 04:09 PMGEZUAR DITELINDJEN TONY


EDHE 100 VITE TE TJERA

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users