Jump to content


Photo

Te jetosh ne emigracion ne kohe krize


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Agron Nikaj

Agron Nikaj

    Webmaster

  • Administrators
  • 1,402 posts

Posted 18 March 2013 - 02:55 AM

Ja vlen te jetosh ne emigracion ne kohe krize?


Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#2 breshka

breshka

    Anetare VIP

  • Administrators
  • 923 posts
  • Verifikuar:Po!

Posted 18 March 2013 - 02:37 PM

per mendimin tim ne emigracion nuk ja vle te jetosh asnjehere jo vetem ne kohe krize...  po tani e vemja gje qe ja vlen flas te pakten per italine eshte mjeksia si gjithmone e deri diku dhe arsimi, per tjeter gjo un nuk do rrija asnje sekond. po dhe ne Shqiperi nuk eshte e lehte te kthehesh, Per mua ky eshte muaji i fundit ne Itali, e te them te drejten do me mungoje po ne Shqiperi kam gjithcka du, mamin, babin, motrat e gjithe fisin... te tjerat vijne avash avash...


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users