Jump to content


Photo

Cfare telefoni keni?


 • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Agron Nikaj

Agron Nikaj

  Webmaster

 • Administrators
 • 1,402 posts

Posted 18 March 2013 - 03:00 AM

Dikur te gjithe kishin Nokia. Sot ka marka te tjera. Po ju cfare perdorni? Keni ndonje marke fiksim?


Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#2 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 18 March 2013 - 02:29 PM

abababbabababa iphone na e solli icik ngusht se ndrro cdo vit po gjithsesi ngelet i preferuari im... sot kam iphone 5 #3 GenTo

GenTo

  Signor Palloshi

 • Administrators
 • 590 posts
 • Locationsomewhere...

Posted 18 March 2013 - 02:29 PM

fiximi... google nexus 4 16 gb ...440x330-nexus-4-1.jpg


Posted ImageLiFe iS JuSt OnE .... So LiVe It Posted Image

--------------------------------------------->MoS kLiKo<---------------------------------------


Behuni edhe ju anetare te VeRiU PorTaL

#4 Agron Nikaj

Agron Nikaj

  Webmaster

 • Administrators
 • 1,402 posts

Posted 18 March 2013 - 04:33 PM

sot kam nokia por fiksim kam SONY (ish sony ericsson)


Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#5 derguti

derguti

  NULL

 • Members
 • Pip
 • 3 posts
 • LocationRimini.Italia

Posted 13 April 2013 - 02:14 PM

perdor SonyXperia J     Dhe samsung


NULL

#6 derguti

derguti

  NULL

 • Members
 • Pip
 • 3 posts
 • LocationRimini.Italia

Posted 13 April 2013 - 02:16 PM

per agron nikaj spny dhe ericson jane 2 firma te ndryshe qe ishin bashkuar dhe krijuan marken sonyericson .ndersa sot sony eshte ndare nga kjo firme ne vitin 2011 me duket dhe mban emrin e vet vetem sony .mund ti shikosh ne google 


NULL

#7 Agron Nikaj

Agron Nikaj

  Webmaster

 • Administrators
 • 1,402 posts

Posted 14 April 2013 - 10:43 AM

SONY eshte ndare nga Ericsson vetem si emer kompanie. Ndersa SONY ka blere dhe pjesen tjeter 50% te aksioneve te Ericsson duke zoteruar 100% ate, qe do e thote se Ericsson  nuk zoteron te drejten e emrit. Fillimisht SONY blen Ericsson  por me detyrimin qe ajo te mbaje ne telefona te dy emrat qe mepas do te njiheshin si SonyEricsson. Aktualisht Ericsson po merr fitimet nga prodhimet e meparshme te perbashketa.


Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users