Jump to content


Photo

Papa Francesku I


 • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 18 March 2013 - 03:34 PM

Si ju duket Papa i ri? Papa Jezuit qe zgjedh emrin Francesk?!#2 Agron Nikaj

Agron Nikaj

  Webmaster

 • Administrators
 • 1,402 posts

Posted 18 March 2013 - 04:41 PM

Me pelqen emri por me shume po me pelqen stili i tij. Shpresojme qe ky pape ta ule perfaqesuesit e kishes me kembe pertoke. Eshte e pamundur qe perfaqesuesit e kishes te bejne jete mondane afer kreut te bashkise, ministrit apo kryeministrit. Besoj se duke filluar nga meshtari me i thjeshte e deri tek Papa duhet tu gjinden prane personave ne nevoje dhe njerezve e jo te shetisin me fuoristrada poshte e lart se gjoja po shperhapin ungjillin. Njerezit kane nevoje qe perfaqesuesit e kishes te jene njelloj si ata te bejne nje jete me ta e jo ti shohim vetem kur ka meshe apo kur ka mort e 360 dite e tjera te vitit prifti eshte vetem virtualisht prane njerezve.


Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#3 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 18 March 2013 - 07:55 PM

edhe une jam ne nje mendim me ty.. shpresojme!!!


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users