AOL Portal
Aborti mbėshtetet vetėm nga njerėz qė kanė lindur tashmė. (Ronald Reagan)

SOT, e Martė, 25 Prill 2017
Parashikimi i motit
Sot nė Prishtine
KthjellėtKthjellėt
Ultė:-6°C | Lartė:6 °C

Na Pelqeni :)!
Lajme dhe informacion
Lufta civile, Jemeni drejt katastrofės humanitare (Bota)
Një konferencë për mbledhje fondesh për Jemenin mbahet këtë të martë në Gjenevë, pas deklaratës së OKB që e ka cil
Zyrtarėt e BE-PPE takohen me Ramėn, Metėn e Bashėn (Politike)
Zv.Presidenti i PPE-sė, David Mc Allister dhe eurodeputeti Knut Fleckenstein kanė mbėrritur sot nė Tiranė dhe janė takuar pėr rreth njė orė Edi Ramėn dhe Ilir Metėn tek
Durrės, ekzekutohen nė atentat dy persona. Njėri ish shef policie (Kronike)
Dy persona u ekzekutuan nė njė atentat mafioz pranė Sukthit nė autostradėn Tiranė-Durrės.Automjeti tip “Audi A8”, ku udhėtonte ish-polici Ervin Dalipaj, sė bashku me mik

Kursi Shqiperi (BSH)
USD / LEK 124.03(-0.22)
EUR / LEK 135.01(+0.10)
GBP / LEK 159.02(-0.31)
CHF / LEK 124.63(-0.36)
Kursi Kosove (BQE)
EURO / USD 1.0848 USD
EURO / GBP 0.84830 GBP
EURO / CHF 7.4623 HRK
EURO / JPY 119.67 JPY
Ndryshimi i fundit: 25.04.2017
PER CFARE PO FLASIM KETO DITE?
1. aksidentet rrugore
2. donald trump
3. sulmet e 11 shtatorit
4. reforma zgjedhore
5. brexit
6. interneti
7. zgjedhjet nė shba
8. dua lipa
9. trazirat nė turqi
10. rezart taci
Ads
Albania Online Market - Blej, Shes, Ofroj, Kerkoj, Jap me qera ose Marr me qera
Artiste dhe muzikante
Arte Pamore, skulptura ne gur dhe ne mermer
pershendetje,une jam vullnet hoxha dhe jam nje skuptor me profesion. dhe jam i interesuar te shes...
Pune krahu dhe puntore
Kamarier
kerkoj te punsohem si kamarier bari ne zonen e tiranes orari te jete i ores 07:15:00 jam person i...
Prona te patundeshme
shes apartament
shitet apartament ne rrugen rreshit collaku prane taivanit.pallati i ri me ashensor quhet pallat...
Te tjera kafshe
dhi
shiten 145 krer dhi te reja vendi ne macukull te rrethin mat.shiten per arsye familjare
Auto
Shitet Toka ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit
sipėrfaqja tė cilen e kam nė shitje po i paraqes me poshte:tokat ndodhet ne fshatin shtyllas ne d...


Zbavitje
Algar
Algar
Balloon Hunter
Balloon Hunter
Little Johns Arch...
Little Johns Arch...
Little Johns Archery
Little Johns Archery
Forume dhe diskutime
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Martese apo Bashkejetese........? (46)
Pėrgjigje: Nga: Ina_84 - Tema: A Besoni Ne Zot (15)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Me mire me nje apo me dy kuleta?? (6)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Na tregoni pasionet tuaja (1)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Cili mund te jete fundi i nje shoku/miku? (3)

Albania Online Portal
© Albania Online Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Albania Online? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Albania Online faqe fillestare Video
Kontakto Shto Albania Online favorite Lajme