Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Market  
Market->Shkoder->Oferta Pune Shto njoftimin tuaj! [ Kėrko ]

Kategorite

Tregti dhe Agjente

Hostess, Promotore dhe Modele

Pune krahu dhe puntore

Informatike dhe Web

Telemarketing

Sekretare dhe administrim

Teknike dhe inxhiniere

Barista dhe kuzhine

Punesime ne dyqane

Hoteleri dhe turizem

Infermieri dhe sherbime shendetesore

Spektakel

Te tjera oferta
Oferta Pune ne Shkoder

Publikimet e fundit (2)

FotoPershkrimi shkurtimishtCmimiVendodhjaData
Kerkoj pune
PershendetjeJam diplomuar ne Fakultetin e Shkencave te Edukimit dega Pune sociale, ne Shkoder. Me...
Kontakto Publikuesin Shkoder Premte, 13 Shtator 2013 22:08
kerkoj pun
Kerkoj te punesohem si shitese ose baby siter ne Shkoder, jam studente ,zoteroj 2 gjuhe te huaja ...
Kontakto Publikuesin Shkoder Mėrkurrė, 29 Gusht 2012 09:19


Totali i pėrdoruesve tek Market: 29 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 29 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Albania Online Portal
© Albania Online Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Albania Online? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Albania Online faqe fillestare Video
Kontakto Shto Albania Online favorite Lajme