Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Revista  
Revista [ Kėrko ]

Revista
Histori
Foto e rrallė/ Motrat e Mbretit Zog nė Shkodėr, fushatė pėr emancipimin e grave
Aktualizem
Njoftimi i rėndėsishėm pėr aplikantėt pėr vizė nė SHBA
Aktualizem
Nutella stimulon kancerin ? Italianėt e heqin nga supermarketėt
Dossier
Ngjarjet qė tronditėn botėn dhe ndryshuan historinė nė 2016
Dossier
Rrėfimi qė fundosi Met Bozin: Ja si ndodhi masakra e cėrrikut
Eskluzive
Zbardhet shkresa, policia tentoi tė shoqėronte Sali Berishėn
Dokumenti, Babai i Adriatik Llallės u dėnua si agjent i CIA-s
Ne kulmin e debatit mes Prokurorit te Pergjithshem, Adriatik Llalla dhe ambasadorit amerikan ne Tirane, ne rrjetet sociale eshte publikuar nje dokument i pa botuar me pare. Studiuesi Xhaferr Sadiku ka nxjerre dokumentin e vitit 1947 ku Xhemal Llalla, babai i kryeprokurorit denohej me burgim ...

Sondazhe

Duke pare udheheqesit mbare shqiptare mund te themi se:

  • Miti shqiptare ka vdekur
  • Ka ndryshuar
  • Nuk jane shqiptare
  • Faji i nderkombetareve
  • Nuk me interson!
Ajax LoaderTrego Rezultatet

Moti
Sot nė Ulqin
KthjellėtKthjellėt
Ultė:-1°C | Lartė:12 °C
Eskluzive
Zbardhet shkresa, policia tentoi tė shoqėronte Sali Berishėn
Ndërsa ka vijuar gjatë pasdites të së hënes mbledhja e Komisionit Hetimo...
Mediat italiane: "Korabi", anija e mbushur me mbeturina radioaktive
Saimir Tahiri dekonspiroi hetimet e prokurorisė pėr pilotin Italian ?
Ėshtė Shėn Tereza e Kalkutės, Papa zbulon dekretin !
Raporti sekret, si ndahet hashashi me pėrqindje mes policisė dhe kultivuesve

Dizinformacion
Mimi Kodheli me tė shkuar si ''Kubiste'' !!!
Pas deklaratave të Mimi Kodhelit në Facebook për homologun e saj grek, Panos Kamme...
Lotaria Amerikane, kujdes nga mashtruesit qė duan t’ju vjedhin
E vėrteta e fotos sė seks-skandalit nė zyrėn e ''ministrit'
E vėrteta e web faqes shqiptare tė 'vrasėsve' me pagesė
Nuk ma kanė prerė kokėn, turp t’iu vijė!

Shkencore
Njerėzit qė postojnė pak nė rrjetet sociale janė mendėrisht tė fortė
Ne tė gjithė kemi njė mik, i cili ėshtė i fiksuar me ndarjen e fotove nė palestėr, duke ngrėnė dr...
NASA jep alarmin: Asteroidi ‘Bennu’ nė kurs pėrplasje me Tokėn
Lajmi i mirė: Vrima e Ozonit po mbyllet
3 ditė reth botės, avioni me energji diellore kryen testin me sukses
Zbulohen pėr herė tė parė valėt gravitacionale. Anjshtanji i parashikoi para 100 vjetesh

Histori Kronike
Vendodhja dhe pronat, vazhdon gjuetia pėr kapjen e “Eskobarit tė Ballkanit”
Prokuroia e Krimeve të Rënda ka regjistruar dy procedime penale ndaj ish-drejtorit t&eu...
Rrėfehet 12 vjeēarja e pėrdhunuar nga njerku
''E pėrdhunojnė nė punė, pėrfundon nė psikiatri''
Historia, si u rrėmbye mėsuesja nė Kukės pėr tu martuar me zor
Historiku i grabitjes sė Bankave nė Shqipėri, 14 mė tė famshmet

Dossier
Dokumenti, Babai i Adriatik Llallės u dėnua si agjent i CIA-s
Ne kulmin e debatit mes Prokurorit te Pergjithshem, Adriatik Llalla dhe ambasadorit amerikan ne ...
Ngjarjet qė tronditėn botėn dhe ndryshuan historinė nė 2016
Rrėfimi qė fundosi Met Bozin: Ja si ndodhi masakra e cėrrikut
Rrėfimi i Ernest Troshanit: Si mė spiunoi me pėrgjues miku i familjes
Dėshmia e ish-ushtarit: Ēfarė ndodhte natėn tek varri i Enver Hoxhės

Histori
Foto e rrallė/ Motrat e Mbretit Zog nė Shkodėr, fushatė pėr emancipimin e grave
Gazetari i Zërit të Amerikës, Ilir Konomi, ka publikuar në “Facebook&rd...
DOKUMENTI/ Kur Nexhmije Hoxha ishte pjesė e Partisė Fashiste
''Ismail Qemali ishte mason''
Njeriu i cili na dha emrin ''Albania''
Sunit dhe shiit, dallimet mes dy sekteve qė mbajnė nė ankth botėn arabe

Aktualizem
Njoftimi i rėndėsishėm pėr aplikantėt pėr vizė nė SHBA
Një lajm i rëndësishëm ka ardhur nga Ambasada Amerikane gjatë kësaj...
Nutella stimulon kancerin ? Italianėt e heqin nga supermarketėt
Revista “Time” zgjedh Donald Trump si njeriun e vitit
Trump President i SHBA, ja tė gjitha deklaratat e Ramės kundėr tij
“Si po bėhet Shqipėria mali i plehrave europiane”.

Vepra Kulturore
Skicat e Gottfried Sieben: Turqit masakronin meshkujt dhe pėrdhunonin femrat shqiptare (foto)
Janë skica të tmerrshme. Një gjenocid përdhunimesh dhe vrasjesh mbi femrat sh...
Anri Sala fiton ēmimin e parė tė Artit Bashkėkohorė Evropian
Silvio Berluskoni shkruan pėr At Zef Pllumi-n
Greqi, zbulohet njė varr i lashtė, dyshohet se i pėrket Aleksandrit tė Madh
Pse Kadare duhet tė fitojė ēmimin "Nobel" mė 2013?

Koment
1 milion euro Kombėtares, si 1 milion shpulla pėr tė varfėrit
Prifti katolik Gjergj Meta ka reaguar në rrjetete sociale lidhur me festimet dhe vendimin e ...
Rilindja me brekė tė grisura
Blushi: Hap kutitė ose turpėrohu! Sot fitova lirine time
Dobėsimi i BE dhe rreziku ruso-turk nė Ballkan
Rikthimi i Berishės !Totali i pėrdoruesve tek Revista: 31 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 31 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Albania Online Portal
© Albania Online Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Albania Online? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Albania Online faqe fillestare Video
Kontakto Shto Albania Online favorite Lajme