AOL Portal
Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video | te gjitha sherbimet...
  Revista  
Revista->Jeta nė ēift [ Kėrko ]

Jeta nė ēift

Jeta seksuale: 'Mė thuaj ēfarė ha tė them si je nė shtrat'


Dieta eshte nje nga gjerat mė themelore per performancen e jetes seksuale. Ne nje kongres te mbajtur ne Stokholm, urologet kane vene ne evidence se jo te gjitha ushqimet qe perdoren si afrozodiake kane efektin e pritshem. Fjala bie per specin djeges, ndonese arrin te rrise presionin e gjakut ne o...Shėn Valentini: Femra adhuron lulet, mashkulli pasionin

Mbėrrin viagra pėr femra

Unė, gruaja dhe dashnori
Fjalėt e prindėrve mėsojnė fėmijėt tė flasin. Televizori jo!
Tė bisedosh drejtpėrdrejt me fėmijėt kur ata janė tashmė nė fazat e para tė mėsimit tė gjuhės ndihmon ata tė kenė njė fjalor mė tė mirė dhe pėr tė kuptuar fjalėt mė shpejt, njė efekt qė nuk do tė marrė 'duke e vendosur atė' pėrballė televizionit. Kjo ėshtė deklaruar nga njė studim nė Universiteti...
Burrat lakmojnė gratė e tjera? Eshtė faji i evolucionit
Nuk duhet tė mėrziteni shumė me burrat qė vazhdimisht shikojnė gratė e tjera, sipas njė studimi tė ri tė kryer nga 'Universiteti i Glasgout duke shpjeguar se prirja e mashkullit pėr tė qenė "lakmues" varet nga faktorė tė ndryshėm. Burrat nė rrjedhėn e evolucionit do tė shndėrronin tendencė natyrs...
Djalė apo Vajzė? Sekreti i pėrcaktimit tė ovulacionit
Llogarit ditën e ovulacionitKjo ditë ndeshet rreth ditës së 14 të ciklit menstrual. Mënyra më e thjeshtë është të masni temperaturën e trupit. Kjo gjë duhet të bëhet në mëngjes në orë të përca...
Tradhtia: Pėrse burrat braktisin gratė pėr vajza tė reja?
Shpeshherë keni dëgjuar apo edhe përjetuar raste kur burrat i kanë lënë në “rrugë” gratë e tyre për një tjetër më të re. Gjithashtu ju edhe i keni bërë pyetjen vetes se përse ndodh një gjë e...
Shėn Valentini, sondazhi: Tėgjithė duan mė shumė seks
HOLLANDE - Sot ėshtė Dita e Shėn Valentinit, njohur nė masė tashmė prej shqiptarėve dhe festuar kryesisht prej tė rinjve pas viteve 90-tė. Ekspertė tė huaj kanė ngritur pyetjen: Ēfarė prisni Ditėn e Shėn Valentini, t'i dhe partneri yt? Njė darkė romantike, njė kuti ēokollatash apo ndoshta...
Si zbulohet tradhtia?
Nė shekullin qė jetojmė, rastet klasike tė ekspozimit tė tradhtisė, si njė takim i padėshiruar nė rrugė apo mė keq, nė dhomėn e gjumit, po shndėrrohen gjithmonė e mė shumė nė “fanta-shkencė”. Epoka aktuale ėshtė ajo nė tė cilėn tradhtia zbulohet nė celularin e partnerit apo nė llogaritė e rrjetev...
Do tė ndahesh pa telashe apo dhimbje, kėto janė 10 rregulla tė arta
Pėr tė gjithė ne, vajza apo djem, gra apo burra, ndarja nuk ėshtė e lehtė, sado qė ne tė “hapemi” se jemi tė fortė. Nuk ėshtė aspak e lehtė tė jesh nė rolin e atij apo asaj qė i jep fund lidhjes. Por nuk keni nevojė tė bėni diēka drastike pėr t'i dhėnė fund njė lidhjeje qė nuk funksionon...
Cfarė kerkojnė meshkujt tek femrat?
Ai duket se e ndien mė shumė nevojėn pėr tė kaluar mė shumė kohė me tė shoqen apo partneren e tij, si domosdoshmėri pėr tė qenė pranė saj.Ai duket se e ndien mė shumė nevojėn pėr tė kaluar mė shumė kohė me tė shoqen apo partneren e tij, si domosdoshmėri pėr tė qenė pranė saj.Sipas pėrgjigjeve tė ...


3 Faqe 1 2 3 
Totali i pėrdoruesve tek Revista: 33 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 33 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Albania Online Portal
© Albania Online Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Albania Online? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Albania Online faqe fillestare Video
Kontakto Shto Albania Online favorite Lajme