Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Sot  
Sot [ Kėrko ]

Sot

Blog

Hueyda El Sayed rrėfen jetėn e saj dhe lidhjen me Shqipėrinė

Hueyda El Sayed ka treguar sot historinë e prejardhjes së saj, ku tha se ka origjinë treçerek sudaneze dhe çerek shqiptare. Ajo tregoi se si stërgjyshi i saj sudanez u zhvendos në Durrës ndërsa stërgjyshja e saj ka ardhur nga Turqia.Ata lind...
  >>''Deputetė tė Partisė Socialiste mė kanė bėrė poezi''
  >>“Lulzim Basha shpallet njeriu i vitit 2016”
  >>Dėshmia/ Si lanė para nė firmat piramidale edhe ambasadorėt e huaj
  >>“National Geographic” hap pėr herė tė parė Varrin e Krishtit
  >>''Ēudira shqiptare'' Donald Trump qytetar nderi i Kamzės

Auto

Juncker: SHBA kanė nevojė pėr njė Europė tė bashkuar

Zėvendėspresidenti amerikan Mike Pence, gjatė turit tė tij nė europė ėshtė takuar edhe me presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker.Juncker i parapriu takimit me njė deklaratė-mesazh, e cila pėrcolli atė qė nė fakt ėshtė qėndrimi i BE pėrballė Shtėpisė sė Bardhė: Shteteve tė Bashkuar...
  >>Dekriminalizimi, njė tjetėr deputeti tė PS i hiqet mandati
  >>Ndryshon ligji pėr nėnshtetėsinė greke, ja procedurat e reja
  >>Grabitja e 2.7 mln eurove, befasojnė rojet: Ja pse i fikėm kamerat dhe GPS
  >>Lezhė, policia arreston dy tė rinj pėr gjobėvenie
  >>Borxhet, Tirana nė Kaos

VIP Shqip

E urta Floriana Garo, puthje e kafshim buzėsh me ish-banoren e ‘Big Brother’

Dihet tashmë se në momentin që dikush bëhet personazh publik, jeta private apo ngjarje të të shkuarës mund të bëhen objekt diskutimi në media e rrjetet sociale.Edhe pse pamja e jashtme dhe sjellja para kamerës mund të duket engjëllo...
  >>Dashnor Diko i shpėtoi atentatit nė Berlin
  >>Kush janė tre kėngėtarėt qė po hetohen pėr djegien e makinės sė Florit
  >>I bie gruaja shuplakė, kėngėtari shqiptar kėrkon mbrojtje nė polici
  >>A ėshtė Tuna shtatzėnė ?!
  >>Pėrleshje mes grupeve tė 'Rap-it' nė prishtinė, plagoset Noizy

Showbiz

Beniada Nishani, kush ėshtė mbesa 'hot' e Presidentit qė po shkėlqen nė Itali

Beniada Nishani (Jakic) është është një yll i ri në showbizin italian, jo vetëm si modele, por edhe si showgirl. E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 25-vjeçarja Benia...
  >>Bes Kallaku pjesė e show-t italian, Aktori: Realizova ėndrrėn
  >>Jollie dhe Pitt arrijnė marrėveshje pėr divorcin, japin deklaratėn e pėrbashkėt
  >>Angelina Jolie ka degraduar...?
  >>Shuhet George Michael
  >>Ronaldo sherr me tė motrėn....arsyeja ?!!

Kuriozitete

Historia e parė pėrmes disa kurioziteteve (Foto)

Ndonjëherë, një detaj shumë i vockël mund të ndryshojë tërësisht këndvështrimin tuaj për historinë. Janë si ato detajet që thuhet se bëjnë diferencën. Gjëra të vogla në dukje por që ...
  >> Trafikanti njofton policinė: Jam i lirė, ndaluat njė njeri pa faj
  >>Valixhja e zezė, bėrthama e pushtetit tė presidentit tė SHBA
  >>Interesante / Ja ēfarė shkruante Mihal Grameno pėr...UFO-t
  >>Njeriu qė pretendon sė ėshtė 145 vjeē !
  >>Kush janė dy mrekullitė qė do shėnjtėrojnė ''Nėnė Terezėn''

Teknologji

WhatsApp njofton njė tjetėr ndryshim pas 5 shkurtit

Jan Koum, i CEO WhatsApp, ka njoftuar versionin e ri tė aplikacionit, njė opsion i kėrkuar nga shumė pėrdorues kohėt e fundit dhe sipas tij “pas shumė vitesh, kemi arritur nė pėrfundimin pėr ta shtuar”. Tashmė WhatsApp do tė njoftojė nėse dikush i bėn screenshot bisedės tėnde! “Funksionim...
  >>Pesė truke pėr jetėgjatėsinė e baterisė sė Smartfonit
  >>Francė, miratohet ligji ''Of Line''
  >>Biskotat e internetit. Cfarė janė Cookie-t?
  >>Mėsoni disa nga kodet sekrete pėr telefonin tuaj
  >>Google publikon listen me fjalėt mė tė klikuara pėr vitin 2016

LifeStyle

Kirurgjia plastike, kush janė kėrkesat mė tė ēuditshme tė bėra nga klientėt

“Donte që t’i hiqja kërthizën”. Kjo është një nga kërkesat më të çuditshme që një kirurg plastik thotë se ka dëgjuar nga klienti i tij. Britanikja “The Sun” shkruan se ka shumë kër...
  >>Vila luksoze nė “Rolling Hills”/Ami tregon jetėn nė zonėn VIP tė Tiranės
  >>8 gjėrat qė meshkujt urrejnė tek femrat
  >>Nga partia e Renzit nė krahėt e Siffredit, politikania i hyn pornos
  >>Historia e vajzės nga Burreli qė pėrfundoi nė kopertinėn e New York Times
  >>The Guardian: Mashtrimi me kėpucėt e ''markave'', prodhohen nė Shqipėri

Televizion

Fitues i tre ēmimeve, Ermal Meta triumfon nė Sanremo

Pas suksesit mbrëmjen e së enjtes, ku u shpall si më i miri në interpretimin e këngëve homazh të muzikës italiane, këngëtari shqiptar, Ermal Meta, arriti jo vetëm të hyjë në natën finale të festivalit të keng&eum...
  >>Pas heqjes sė Shkullakut, Aleksandėr Frangaj paralajmėron Arian Ēanin ?!
  >>Kėnga Magjike/ Soni Malaj dhe Endri Prifti akuzojnė Ardit Gjebrenė
  >>Skenė e sikletshme ne emisionin e humorit 2XL
  >>Pėrgjimi / Beqja shkarkon zyrtarin e shėndetėsisė, nuk shkoi nė mbledhjen e PS
  >>Vizion Plus, Erion Veliaj urdhėron mbylljen e emisionit ivestigativ ?!

Kinema

Shuhet legjenda e filmave komiko-aksion, 'Bud Spencer'

Ka ndërruar jetë pasditen e sotme aktori i mirënjohur për shumë te rinj shqiptarë te viteve 80-90, Bud Spencer. Lajmi është konfirmuar nga i biri Giuseppe Pedersoli.“Babai ndërroi jetë qetësisht rreth orës 18:15. Nuk vuajti, n...
  >>“War Dogs”-Publikohet traileri i filmit pėr Gėrdecin
  >>Lazarati mbėrrin nė ''Hollivud''
  >>DiCaprio mė nė fund ėshtė njė ''Oscar''
  >>Filmi komedi "Vacation", prezanton makinėn e parė "Made in Albania"
  >>Lamtumirė (Xha Sulo) Albert Verria !

KOMENTE


Citim: denisa
Sa e bukur
Citim: ledio
Ali Tota, hajdut super, ka harxhuar qindra mijera euro per te blere apartamente dhe lokale te Zona e Tr. se Re dhe kthesa e Kamzes. Nje hajdut ordiner.
Citim: ajbi
me ka marre malli
Citim: bodi
nje polic kishte hypur ne nje qershi dhe nje kembesor kalon dhe i thote o zoti polic c ben aty lart dhe polici i thote jam duke ngren kumbulla dhe kembesori i thot hajde gomar hajde po ajo esht qershi dhe polici i thot gomar je ti se kumbullat i kam ne xhep😂😂😂😂😂😂😂😉😄😄😄
Citim: bodi
nje polic kishte hypur ne nje qershi dhe nje kembesor kalon dhe i thote o zoti polic c ben aty lart dhe polici i thote jam duke ngren kumbulla dhe kembesori i thot hajde gomar hajde po ajo esht qershi dhe polici i thot gomar je ti se kumbullat i kam ne xhep😂😂😂😂😂😂😂😉😄😄😄
Citim: kocja
Citim: ohohjjiuh
Citim: agli
♥♥♥lejla♥♥♥
Citim: mili
Kot fare
Citim: bhkol


 

Albania Online Portal
© Albania Online Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Albania Online? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Albania Online faqe fillestare Video
Kontakto Shto Albania Online favorite Lajme