AOL Portal
Video  
E Przgjedhur
You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Diego Maradona - gol dhe spektakel 50 vjec

Faleminderit! Bashkendaje me shoket e tu!

URL

Nuk ju pelqeu kjo video. Flm per vleresimin!

URL


Publikuar nga Vizitore ne Sport
3,662 Shikime

Prshkrimi

Golazo de Diego Maradona en un partido a beneficio en Río Tercero, Córdoba

Shiko t tjera

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bhu i pari q komenton kt Video.